AGRO InterBuildExpo

29 — 31 жовтня 2019 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру у новому 4-му павільйоні відбудеться Фестиваль архітектури та будівництва і виставка AGRO InterBuildExpo.

AGRO InterBuildExpo
Фото: http://buildfestival.kiev.ua/en/main/

Фестиваль архітектури та будівництва – багатоцільова платформа, де будуть представлені найактуальніші напрямки урбаністики, сучасної архітектури, будівництва, дизайну та благоустрою.
Виставка AGRO InterBuildExpo – унікальний виставковий майданчик, на якому виробники будівельних технологій, послуг, матеріалів можуть продемонструвати представникам аграрного сектору свою продукцію та презентувати її переваги.

Фестиваль архітектури та будівництва та виставка AGRO InterBuildExpo у цифрах та фактах:
• Експозиційна площа 4 000 кв.м;
Новий 4 павільйон;
• Понад 100 компаній-учасниць;
• Очікується 8 000 професійних відвідувачів;
• 2 інтерактивні майданчика;
• Понад 40 провідних експертів з України та зарубіжних країн з майстер-класами, презентаціями, семінарами, лекціями та конференціями.

Традиційно потужною є програма ділових заходів Фестивалю архітектури та будівництва і виставки AGRO InterBuildExpo!

AGRO InterBuildExpo
Фото: http://buildfestival.kiev.ua/en/main/

Радимо відвідати:

Круглий стіл «Як прискорити вирішення важливої містобудівної та соціально-економічної проблеми: реконструкції житла масових серій» (29 жовтня, пав. №3, конференц-зал №16, початок 12:00). Мета заходу: вироблення практичних рекомендацій щодо прискорення прийняття нової редакції закону «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», а також відповідних загальнодержавної та місцевих програм, в яких має бути закладена правова основа нових якісних форм взаємодії держави, місцевої влади, інвесторів, забудовників та власників об’єктів нерухомого майна.

Марафон проектів (29 жовтня, пав. №4, спеціальна локація, 12:00-16:00) – це архітектурний простір, де відомі проектні майстерні представляють об’єкти, будівництво яких розпочнеться найближчим часом. Цього року учасниками Марафону стануть:
– Андрій Миргородський, керівник компанії «Проектні системи ЛТД»;
– Андрій Пашенько, керівник ТАМ «Пашенько»;
– Олександр Чижевський, президент Архітектурної палати України;
– Анна Кирій, директор ТОВ «Архітектурно-проектна група Анни Кирій»;
– Олександр Барановський – секретар НСАУ;
– Тетяна Григорова, головний архітектор компанії БІП-ПМ;
– Олексій Маковій, керівник відділу проектів ТОВ «Хьорман–УА»;
– Кирило Криварчук, директор компанії ArchitectLab;
– Інна Бабич, архітектор проектів компанії ArchitectLab;
– Леся Дмитренко, керівник підприємства «Динамічний Інвестиційний проект»;
– Богдан Гой, архітектор, керівник архітектурної майстерні;
– Kate RO, головний архітектор компанії UGBN;
– Ольга Бакун, керівник компанії Проектгенплан;
– Володимир Йосипчук, головний архітектор проектів, Партнер, Операційний директор AVR Development та багато інших.

Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну Active house (29 жовтня, пав. №4, спеціальна локація, 11:00-15:00) – майданчик передових енергоефективних технологій. На майданчику Active house, який незмінно збирає велику кількість учасників, будуть не тільки представлені останні технології, які допомагають економити та споживати альтернативну енергію, робити життя комфортним та якісним, а й проведені майстер-класи для проектувальників й тих, хто замислюється про сучасне житло, з питань будівництва таких будинків.

Міжнародна лабораторія урбаністики URBAN LAB (30-31 жовтня, пав. №4, спеціальна локація, 10:00-18:00) – основна платформа Фестиваль Архітектури та Будівництва, яка збере містобудівників, архітекторів, девелоперів на дискусії з питань перетворення міського середовища. Urban LAB – лабораторія урбаністики – один з провідних майданчиків фестивалю, на якому зустрінуться провідні українські та яскраві зарубіжні експерти, з метою провести дискусії з актуальних питань містобудування. Майданчик буде працювати протягом 2-х днів для архітекторів, девелоперів, забудовників.

AGRO Build Space (30 жовтня, пав. №4, спеціальна локація, 11:00-15:00) – це унікальний бізнес-простір, де презентують проекти та реалізовані об’єкти для аграрного сектору, які розвивають селищні території та території об’єднаних громад. Понад 20 об’єктів різного функціонального призначення, які запроектовані та побудовані в Україні будуть представлені в рамках AGRO Build Space. А також поділяться досвідом колеги з Німеччини та Болгарії.

Дата: 29-31 жовтня 2019
Місце проведення: 4 павільйон Міжнародного Виставкового Центру, м. Київ, Броварський пр-т, 15, метро Лівобережна.
Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
Сайти: www.buildfestival.kiev.ua , buildexpo.kiev.ua/agro/
Замовлення безкоштовних запрошень на сайті www.invitation.kiev.ua.