Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo — епіцентр будівельного життя країни!

InterBuildExpo – найбільша будівельна виставка країни та важливий професійний форум в галузі будівництва, архітектури, облаштування житла та проєктування. На виставці задаються тенденції галузі і вектори розвитку на цілий рік.

InterBuildExpo

Цього року на InterBuildExpo вас чекають:

• Всі розділи архітектури, будівництва та дизайну у 3-х павільйонах Міжнародного виставкового центру та на відкритому виставковому майданчику.
600 компаній-учасниць представлять найбільшу в Україні експозицію будівельних матеріалів, послуг, виробів, що налічує більше 1000 будівельних брендів, а саме: матеріали та технології для будівництва, фасади, покрівлю, кераміку і сантехніку, віконні системи, двері і фурнітуру, будівельну техніку, озеленення, ландшафтний дизайн, басейни та СПА, інтер’єр, декор, світло, інструменти, електрообладнання тощо.

• В рамках професійної програми Міжнародна Лабораторія Архітектури та дизайну, яка збирає архітекторів та дизайнерів з 8 країн Європи з лекціями про сучасні тренди в урбаністиці, архітектурі, дизайні інтер’єру.

InterBuildExpo

На майданчику Міжнародної лабораторії архітектури та дизайну виступатимуть представники таких зарубіжних студій як Adriani & Rossi (Італія), CASUA (Чехія), APA Wojciechowski, FSP Arcus ,Kuryłowicz & Associates (Польща), Woods Bagot (Великобританія), PROJEKT-TEAM.SK (Словаччина), MODUM (Угорщина), OOIIO Arquitectura (Іспанія) і українських — Архіматика, büro A24D та DEKART STUDIO.

• Демонстраційний майданчик професійних майстер-класів з монтажу — Фестиваль будівельного сервісу. Вже традиційний захід для професіоналів, де можна наочно побачити роботу майстрів зі світовим іменем, поспілкуватися з ними, отримати досвід та прокачати свої навики в будівництві. Або обрати найкращих для власного будівництва чи ремонту оселі. Досвідом діляться 50 європейських та українських майстрів в наступних розділах: покрівля, штукатурка, вікна та вперше в Україні в розділі басейни. На майданчику Pools Innovation Place ви дізнаєтесь як побудувати басейн, які матеріали використати, як уникнути помилок у проектуванні та будівництві, як правильно очистити воду та які фільтри поставити.

InterBuildExpo

Попередня реєстрація на професійні заходи та запрошення на InterBuildExpo за посиланням www.invitation.kiev.ua

Коли: 17 — 20 березня 2020 р.

Місце проведення: МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна».

Офіційні ресурси: buildexpo.kiev.ua, www.facebook.com/InterBuildExpo/ та Telegram-канал — https://t.me/InterBuildExpo_bot.