Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2019

Найбільша щорічна меблево-інтер’єрна подія країни – Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2019

KIFF 2019 – наймасштабніша професійна меблева подія України з 20-річною історією — відчинить свої двері 27 лютого та протягом 4 днів стане епіцентром ідей для всіх учасників меблевого ринку, як фахівців, так і прихильників трендових тенденцій у світі меблів, інтер’єру, освітлення, декору.
Київський міжнародний меблевий форум KIFF 2019 — щорічно є центром ідей та інновацій, це захід, який об’єднує фахівців з України та зарубіжних країн, для яких творчість, талант, креативність є стилем життя.
Одночасно з Київським міжнародним меблевим форумом KIFF 2019 пройде спеціалізована виставка МТКТ Innovation (Меблеві технології. Комплектуючі. Текстиль).

Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2019
Фото: http://www.kiff.kiev.ua/ru

Що варто знати про KIFF та МТКТ 2019:

 • 3 експозиційні павільйони
 • Площа виставок: 25000 кв.м
 • Більше 300 учасників
 • Понад 800 брендів з 10 країн: Україна, Італія, Німеччина, Франція, Австрія, Польща, Туреччина, Китай, Білорусь, Румунія
 • Найновіші тенденції зі світу архітектури та дизайну;
 • Очікувана цільова аудиторія — 25000
 • Щоденно! Майстер-класи, презентації та семінари: всього понад 100 івентів за участю відомих дизайнерів і архітекторів українського і європейського дизайну!

Дизайнерський простір OZ SPACE
Дизайнерський простір OZ space
– це креативна дизайнерська платформа, місце зустрічей, спілкування, обміну ідеями, проведення презентацій, воркшопів для професійної аудиторії – архітекторів, дизайнерів, меблевиків, замовників.
Концепт- ідея OZ space – країна дизайнерів-чарівників, виставка українського предметного дизайну. Творчий експеримент з кольорами, формами, символами, наближення до гармонії простору внутрішнього і зовнішнього. Цими символами, цією колаборацією ми спробували передати і донести те внутрішнє звучання і енергію, яка є у всіх нас, яка об’єднує і змушує рухатися далі.
Організатори: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та журнал PRIMA INTERIOR.
Розробка концепції: дизайнер Олександр Смага, студія SMAGA DESIGN

В ЛЕКТОРІУМІ OZ SPACE СВОЇ МАЙСТЕР-КЛАСИ ПРОВЕДУТЬ ПРОВІДНІ ДИЗАЙНЕРИ ТА АРХІТЕКТОРИ УКРАЇНИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ГОСТІ З ЄВРОПИ, СЕРЕД ЯКИХ:

 • Майстер-клас французького архітектора та дизайнера Дідьє Маргері (Didier Margueritte) на тему: «Дотик французького стилю. Сутність французького дизайну поза часом»;
 • Майстер-клас Кейса Донкерса (Cees Donkers) – провідного архітектора урбаніста м. Ейндховен (Нідерланди);
 • Майстер-клас від дизайнера та власника компанії Giuliano Pellanda Лучо Пелланда (Італія) на тему: «Важливість персонального брендінгу для дизайнерів і архітекторів, а також для розробки нових прототипів і проектів». Giuliano Pellanda проектує і виготовляє меблі на замовлення з 1977 року. Лучо Пелланда видав книгу «Твоя нова меблі на замовлення», путівник про те, як отримати кращий домашній інтер’єр.
 • «Тренди в проектуванні ГОТЕЛЕЙ на нових прикладах Мілана, світової столиці дизайну» від Ніколи Тікоцці (Nicola Ticozzi) — директора курсів HoReCa Design при POLI.design — Politecnico di Milano (Італія) та Ганна Коломієць куратора курса підвищення кваліфікації в Мілані HoReCa Workshop (Італія);
 • Наталія Олексієнко, керівник майстерні «Еволюційна Архітектура». Фахівець проведе майстер-клас на прикладах реальних проектних ситуацій «Еволюційна архітектура. Проектування майбутнього від першого ескізу до доповненої реальності»;
 • Майстер-клас від засновника та керівника творчої майстерні Fateeva Design Олени Фатєєвой «Інтер’єр з душею».
Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF 2019
Фото: http://www.kiff.kiev.ua/ru

ЕКСПОЗИЦІЯ KITCHEN TRENDSET — єдина унікальна пропозиція для гостей форуму KIFF. Готові рішення облаштування кухонного простору від провідних українських та зарубіжних фабрик, тренди та інновації, а також «жива» кухня, майстер-класи.
BestMebelUA – щорічний конкурс на визначення найкращих зразків меблів українських виробників.
МІЖНАРОДНА ІНТЕР’ЄРНА ПРЕМІЯ INTERIUM 2019. Найкращі інтер’єри громадських та житлових приміщень обирати авторитетне міжнародне журі у складі фахівців з України, Італії, Франції, Нідерландів.
ЗОНА ЕКСПОРТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ – презентація вітчизняних меблів для групи з понад 200 байерів, які прибудуть на KIFF 2019 провести В2В зустрічі з європейських країн, Азії та Америки. Практична конференція з експортних стратегій українських меблевиків на зовнішніх ринках «Продавай закордон!»
ДИЗАЙН-МАЙДАНЧИК «ВИБАЧТЕ МОЮ ФРАНЦУЗЬКУ» — фаворити французького салону Maison & Objet та фігурантів новин у Le Figaro. Учасники Ukrainian Design Brands vol.2: MZPA, Qualita , Goloob, Next Level Lighting — артистичні меблі, які потрапили до ТОП 10 виставки, інтер’єрні лідери продажів до США та улюблені світильники французьких архітекторів мінімалістів.
UKRAINE. GOOD DESIGN – експозиція українського промислового дизайну: дизайн-галерея та дизайн-хаб. Дітер Рамс (Dieter Rams) — культовий німецький індустріальний дизайнер сформулював 10 принципів якісного дизайну. І український дизайн не лишається осторонь світових принципів дизайну. KIFF та команда HIS.UA представлять доробок хорошого українського промислового дизайну, який вже став впізнаваним, як в Україні, так і в світі, і слугує яскравим доказом того, що якісний дизайн в Україні існує та розвивається. Щодня в галереї будуть проводитись «Design Talks» за участю провідних українських дизайнерів, де обговорюватимемо тенденції та тренди в світі хорошого дизайну. Модератор дискусій — Лариса Цибіна.

27 лютого – 02 березня 2019 року
Міжнародний Виставковий Центр
Київський Міжнародний Меблевий Форум KIFF та Міжнародна виставка інноваційного меблевого виробництва МТКТ Innovation
Організатор виставок: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»
Вартість квитка – 90 грн., але за умовами попередньої реєстрації на сайті www.invitation.kiev.ua – вхід безкоштовний.

Більш детальну інформацію про виставки та їх програму заходів можливо знайти на офіційних сайтах: www.kiff.kiev.ua та www.mtkt.kiev.uа , а також на сторінці в FB: www.facebook.com/Kiff.Ua/