Пекельне змагання VDC Roasting 2020: реєстрацію відкрито

Цього року команда з будь-якої країни зможе поборотися за звання кращої студентської VDC-команди в світі.

VDC Roasting 2020 — міжнародне студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі.

VDC Roasting 2020

Змагання базується на знайомстві з циклом будівельного проекту та типовими проблемами, що виникають під час його реалізації. Вони являють собою список кейсів (задач), пов’язаних з типовими і нетиповими проблемами будівельного проекту. Вирішення цих завдань вимагає використання таких VDC-процесів, як 4D Логістика, Міжсистемна координація, Value Engineering з метою покращення енергоефективності.

Вимоги до учасників:

  • бути студентом 2-6 курсів спеціальностей: Архітектура та містобудування; Будівництво та цивільна інженерія; Водопостачання та водовідведення; Промислове та цивільне будівництво; Теплогазопостачання, вентиляція та кондиціонування;
  • Зібрати команду із 4-х учасників та куратора, який буде допомагати команді з вирішенням завдань;
  • Мати базові навички роботи у Autodesk Revit та Autodesk Navisworks Manage (або пройти додатковий курс від BUILDIT Lab та навчитися)
  • Бути готовим до трьох хардових тижнів 1-го етапу та тотального VDC Roasting у пекельному Фіналі!

Етапи конкурсу:

Перший етап — проходить протягом 3 тижнів. Кожного тижня команди отримуватимуть деталізовані завдання щодо обраного проекту змагань, а також матимуть змогу отримувати консультацію від організаторів змагання щодо виконання завдань на технічних вебінарах.
Фінал, в якому візьмуть участь найкращі команди за рейтингом першого етапу, відбудеться у реальному часі в режимі online. Команди матимуть 15 годин на вирішення будівельних кейсів та презентацію своїх інженерних рішень та навичок, отриманих під час Першого етапу.

VDC Roasting 2020 — це нові масштаби та новий виклик. Ще одна новина для учасників змагання у 2020 році: цього року VDC Roasting відбудеться повністю режимі online.

Ключові дати:
Реєстрація — 8.09.2020 — 25.10.2020
Старт Першого етапу — 26.10.2020 — 15.11.2020 року включно
Проведення ІІ етапу — Фінал — 05.12.2020-06.12.2020 року

Призи:
1 місце — 1000€ на команду
2 місце — 750€ на команду
3 місце — 500 € на команду
Та подарунки від партнерів Змагання!

Організатор конкурсу — Громадська спілка “BUILDIT Ukraine”, що має на меті розповсюджувати знання про сучасні цифрові технології у сфері будівництва серед молодих інженерів, інженерів систем постачання та архітекторів.

Реєстрація та деталі на сайті: vdcroasting.com