STEEL FREEDOM 2020 – відчуй свободу в архітектурі!

1 вересня STEEL FREEDOM відкрив новий конкурсний сезон для студентів архітектурно-будівельних спеціальностей заради реалізації найсміливіших архітектурних задумів із застосуванням сталевих конструкцій в проєктах.

STEEL FREEDOM 2020

Конкурсні завдання
В технічному завданні STEEL FREEDOM 2020 заявлені дві категорії конкурсних проєктів:

  • Створення проєкту стадіону в м. Маріуполь. Замовник проєкту Маріупольська міська рада.
  • Створення проєкту багатофункціонального спортивно-навчального комплексу у м. Івано-Франківськ. Девелопер проєкту DC Evolution.

Умови конкурсу

  • Учасники STEEL FREEDOM: студенти 4, 5 і 6 курсів за спеціальностями: архітектура будівель і споруд, промислове і цивільне будівництво
  • Кількість учасників в команді від 1 до 5 студентів
  • Командам-учасникам необхідно розробити оригінальні концептуальні рішення з застосуванням сталевих конструкцій при створенні проєктів об’єктів нерухомості відповідно до технічного завдання

Реєстрація команд з 1 по 7 жовтня
Подача проєктів до 2 листопада
Фінал конкурсу 28 листопада

Підтримка вищих навчальних закладів
Організатор конкурсу Асоціація Український центр сталевого будівництва (УЦСБ) досягла домовленостей, підписавши меморандуми, з ВНЗ щодо підтримки STEEL FREEDOM та конкурсантів.
Відтепер викладачі вишів можуть виступати кураторами команд учасників STEEL FREEDOM та проводити консультації на етапі розробки проєктів, а конкурсний проєкт може бути зарахований як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.

Призовий фонд
Загальний призовий грошовий фонд в двох категоріях конкурсних проєктів становить 150 000 * гривень:
I місце — 30 000 гривень
II місце — 25 000 гривень
III місце — 20 000 гривень

* Розмір премій зазначений після утримання податків (військовий збір 1,5% і податок на доходи фізичних осіб 18%), відповідно до Положення про конкурс на 2019 рік

Також, традиційно партнери Конкурсу готують цінні призи для команд студентів: архітектурна подорож за кордон, стажування, грошові сертифікати, сертифікати на навчання, техніка та багато іншого.

Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ). Місія УЦСБ – позиціювати сталь, як матеріал №1 для створення ефективних та інноваційних рішень для замовників.

Генеральний партнер конкурсу – Група Метінвест.
Офіційні партнери: GreenCoat / SSAB, Tekla Structures / SketchUp, Метіпол, ЛІРА-САПР, RAUTA, Protan, CKS:center of frame construction, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE

За підтримки: EASA Ukraine, in.Lab School, Національної спілки архітекторів України.