Умови використання матеріалів

Порушення цих умов може розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають із цього порушення.

Будь-яке використання матеріалів сайту vertaki.com.ua (далі за текстом – Сайт) допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за вказівкою прямого посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на Сайті.
Використання фотографій розміщених на Сайті дозволяється за умови вказівки джерела фото та прямого посилання на сайт vertaki.com.ua. Якщо на фотографії є ​​ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа), Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язково.
Порушення цих умов може і розцінюватиметься як порушення прав інтелектуальної власності і права на інформацію, що захищаються законом.
Vertaki.com.ua залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до законодавства України.