Минулих вихідних відбувся Фінальний етап Всеукраїнського студентського VDC-змагання — VDC Roasting
VDC Roasting — всеукраїнське студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі України.

Щоб потрапити до фіналу Змагання командам-учасникам було необхідно подолати Онлайн етап, що проходив протягом 3 тижнів та містив завдання із трьох напрямків — Логістика, Міжсистемна координація, Value Engineering з метою покращення енергоефективності.
Фінал відбувся у ЦТТ “Мегаполіс” при ХНУМГ імені О.М. Бекетова. У останньому етапі змагання зустрілися лише 4 команди, що набрали необхідні прохідні бали за результатами оцінювання минулого етапу Змагання. Всього ж участь у Змаганні взяло 18 команд із 9 профільних ВНЗ України.

Завдання Фінального етапу базувалися на проекті науково-дослідницької лабораторії BUILDIT HUB при ХНУМГ, концепт якого було розроблено спеціально для Змагання. Для вирішення фінальних 5 будівельних кейсів та презентацію своїх інженерних рішень та навичок, отриманих під час Онлайн етапу, команди-фіналісти мали лише 15 годин.
Тож команда якого Універу стала кращою?
Після отримання результатів Фінального етапу призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце — команда 000007 — НУ “Львівська Політехніка”
2 місце — команда 000017 — ХНУМГ Імені О.М.Бекетова
3 місце — команда 000013 — КНУБА
4 місце — команда 000002 — Сумський будівельний коледж
Призи розподілилися відповідним чином:
1 місце — 50000 грн на команду
2 місце — 30000 грн на команду
3 місце — 20000 грн на команду
Та за рішенням Організаторів Змагання — ГС “Білдіт Юкрейн” — присвоєно приз для 4 місця у розмірі 10000 грн на команду.

В рамках проведення VDC Roasting команди-фіналісти отримали подарунки від компаній-партнерів. А Інноваційний партнер змагання — компанія Lenovo — окрім подарунків для команд, вручить Університету-переможцю 5 “робочих місць” у вигляді комп’ютерів для навчання та сучасної підготовки висококваліфікованих спеціалістів профільних будівельних спеціальностей.