В Вересні пройдуть виставки декору для саду та дому

2-4 вересня у Міжнародному виставковому центрі (Київ, ст. м Лівобережна) традиційно пройдуть
Міжнародна виставка товарів для дому та саду ProMaisonShow
Міжнародна виставка новорічної продукції та сезонного декору Christmas Trade Show Міжнародна виставка подарунків World of Gifts Trade Show

Вже на початку літа експонентами заброньовано понад 80% виставкової площі. Свою участь у виставках підтвердив також ряд нових компаній, що свідчить про надважливу роль виставок у посткарантинний період для відновлення бізнесу, зміцнення власної позиції на ринку, поглиблення ділових зв’язків та підвищення продажів.

В Вересні пройдуть виставки декору для саду та дому

Виставки компанії «Парус Експо Медіа» є єдиними в Україні заходами, що включають усі сегменти товарів для дому і саду, а також подарунково-сувенірної продукції та є основною закупівельною платформою для гуртової та роздрібної торгівлі, байєрських відділів торгових мереж та гіпермаркетів, онлайн магазинів, маркетплейсів, DIY відділів та ритейлу.
ProMaisonShow – складається з салонів кухонного та столового посуду, аксесуарів для кухні, декору та предметного дизайну, домашнього текстилю, товарів господарсько-побутового призначення, товарів для прибудинкової ділянки та саду. В широкому асортименті товарів від провідних експонентів вибагливий споживач знайде все від класичних колекцій до бестселерів 2021 року.
Кухонний і столовий посуд українського виробництва та провідних міжнародних брендів, товари господарсько-побутового призначення будуть представлені в експозиціях компаній: Галерея скла та порцеляни, А-плюс, Миксем, Intertrade, Empire, BeriVse, Біол, Склоприлад, Vse Doma, Корпорація ЄС, SHOP910.COM.UA, DARIANA, SNS GELEZO, Максус Плюс та інших.
Якісна продукція від національних виробників набуває зараз особливого значення для закупівельників, через стабільну ціну, безпроблемну логістику і гнучкі форми співробітництва. Для привернення уваги до можливостей національного виробника буде вперше організовано Експозицію національних виробників домашнього текстилю, де вже підтвердили свою участь провідні текстильні компанії України, серед яких Фабрика Веснянка, Вултекс-С, Магія текстилю, Активтрейд, та ін.

В Вересні пройдуть виставки декору для саду та дому


Оршанський Льонокомбінат – потужний білоруський текстильний виробник широкого профілю вперше прийматиме участь у виставці та готовий до зустрічі з потенційними партнерами.
Для бізнес відвідувачів та експонентів буде проведено професійну конференцію PROBusiness: нові горизонти. Досвідчені спікери поділяться успішними кейсами бізнесу, розкажуть про ефективну роботу з маркетплейсами, способи підвищення продажів, побудову команди мрії, просування у соц.мережах та багато іншого.
Учасники виставки World of Gifts Trade Show компанії Elisey, La Prida, Івман, Заморські подарунки, Кактус, Aromamix, PAPAdesign, UNISON, ELEN DEKOR, ПОЛІСУВЕНІР, BE HAPPY та інші представлять в творчі ідеї подарунків, подарункову упаковку, сучасну біжутерію, модні аксесуари для стилю життя, велнесу та подорожей.
Водночас, у ці дати відбудеться найяскравіша і найказковіша Міжнародна виставка новорічної продукції та сезонного декору Christmas Trade Show, яка щорічно збирає понад 200 брендів на одному майданчику від виробників і постачальників новорічної продукції, сезонного декору, ілюмінації, піротехніки та товарів для організації свят. Широкий асортимент штучних ялинок та сосен запропонують найбільші українські виробники-експортери: Квазар, Сіга Груп, Юзва, ПП Костинюк В.Д., Christmassoul, Вота Плюс, ФОП Ханик та багато ін.
Багатий вибір і різноманітність асортименту ялинкових прикрас — гірлянд, мішури, ілюмінації представлять компанії: Блиск-9, Вітіл, Гурей груп, Кристон і інші. Оригінальні елементи святкового декору, нові ідеї і тенденції в оформленні приміщень та вітрин до новорічних і Різдвяних свят запропонують компанії, серед яких BonaDi, ТОР, Scorpio.
На стендах експонентів, під час презентацій декораторів, а також зі сторінок журналу Promaison ви зможете дізнатись про зону трендів з цьогорічної франкфуртської виставки Christmasworld. Саме в таких кольорових гамах будуть прикрашені святкові різдвяні вітрини 2021 по всьому світу.
З метою популяризації ідеї відповідального виробництва та споживання організатори будуть спеціально маркувати стенди виробників екологічно стійкої продукції, які підтвердили цей статус відповідними сертифікатами.

Яскравими подіями виставки стануть конкурси:

  • вже вдесяте відбудеться Хіт-Парад Новорічних Ялинок, на якому відвідувачі виставки голосуватимуть за найкраще оформлення та прикрашання новорічних красунь. В іншій номінації вибиратимуть найкращу модель штучної ялинки.
  • «dECO&Light» — конкурс на кращий світильник з вторинної сировини, де учасники представлять власноруч вироби, виготовлені з використанням вторинної сировини.

Виставки компанії «Парус Експо Медіа» — діловий майданчик для презентації нових торгових марок, а також ознайомлення з тенденціями розвитку галузі. Щорічно наші осінні виставки збирають на одному майданчику професійних закупівеликів з усієї України та зарубіжжя і просто любителів красивих та якісних речей.

До зустрічі на виставках від компанії Парус Експо Медіа!

Режим роботи:
02 — 03 вересня — з 10:00 до 19:00
04 вересня — з 10:00 до 17:00
Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м Київ, Броварський пр, 15, ст.метро «Лівобережна», павільйон 1А
Організатор: ТОВ «Парус Експо Медіа»
Контакти: pr@pem.com.ua